Vorige week zagen we al een afbeelding online verschijnen die verwees naar de presentatie van een nieuwe Honor-smartphone. Een week later doken ook documenten met het ontwerp van de Europese Honor Magic op. Met nog een dag te gaan voordat Huawei het nieuwe Honor-toestel uit de doeken doet, kwam Androidplanet al tot een bijzondere ontdekking; de Honor 8 Pro was namelijk al even zichtbaar in Honor's eigen Vmall met een adviesprijs van 549 euro.
Morgen presenteert Honor zijn duurste smartphone tot nu toe. Met stevige specificaties en een bijzonder ontwerp zal Honor de Pro 8 presenteren in drie kleuren: zwart, blauw en goud. Het toestel beschikt straks over een 5,7 inch-scherm met een resolutie van 1440 bij 2560 pixels, dubbele 12-megapixelcamera op de achterzijde en de Kirin 960-chipset die we al kennen van de Huawei Mate 9 en P10. De Honor 8 Pro zal worden voorzien van een groter scherm en meer opslaggeheugen onder de motorkap dan zijn neef met de naam Huawei P10.
Honor
Honor is een dochtermerk van Huawei. De Chinese smartphones bieden goede hardware voor een betaalbaar prijskaartje. Honor bracht voorheen alleen toestellen uit in het middensegment van de smartphonemarkt. Met de Honor 8 Pro lijkt de fabrikant ook met Honor een steek naar het topsegment te doen. Morgen gaan we meer zien over de Honor 8 Pro. Huawei zal in de loop van de dag zijn nieuwe Honor-toestel presenteren. Wij van GSMinfo.nl houden je op de hoogte.
(via)