Ook Hi voert internetabonnementen met datalimiet in
Door: Erik Molkenboer
Hi gaat vanaf het nieuwe jaar werken met datalimieten binnen bij haar internetabonnementen. Eerder ging Vodafone de provider al voor.
Met het invoeren van de datalimieten komt er een einde aan de zogeheten Fair Use Policy van Hi. Dit beleid gaat uit van het principe dat een gebruiker niet meer data mag verbruiken dan tien keer het gemiddelde van alle gebruikers. In plaats daarvan biedt Hi nu drie abonnementen, met verschillende datalimieten. Één met 200 MB aan data, één met 1 GB en één met 2 GB. Daarnaast biedt Hi ook nog een Sim-only abonnement en een abonnement speciaal voor BlackBerry-klanten.
Naam
|
Snelheid |
Limiet |
Prijs |
| Mobiel Start | 1 MB/ps | 200 MB | €7,50 |
| Mobiel Extra | 3,6 MB/ps | 1 GB | € 12,50 |
| Mobiel Extreem | 7,2 MB/ps | 2 GB | € 17,50 |
| Sim-only | 1 MB/ps | 200 MB | €9,95 |
| BlackBerry | 3,6 MB/ps | 500 MB | €14,95 |
Deze nieuwe abonnementen vervangen Eindeloos Online en Eindeloos Online Xtra Snel. Alleen het goedkoopste abonnement, Mobiel Start, is qua prijs voordeliger dan Eindeloos Online. Voor de overige varianten geldt een hogere prijs, maar dat gaat ook gepaard met hogere snelheden. Mobiel Extreem biedt een snelheid van 7,2 MB/ps, terwijl Eindeloos Online Xtra Snel slechts 1 MB/ps biedt.
Voor afnemers van de huidige Hi-internetabonnementen verandert er niets. Hi verhoogt de snelheden van deze abonnementen echter niet, dus gebruikers krijgen daarmee wel een impuls om over te stappen naar de nieuwe, snellere abonnementen. Hi zal haar klanten ook een aanbieding doen om over te stappen.
Eerder stapte Vodafone al over op het gebruik van datalimieten en de verwachting is dat Hi's moederbedrijf, KPN, binnenkort de overstap zal maken. Doordat een kleine groep gebruikers relatief veel dataverkeer genereert, achten de providers het invoeren van een datalimiet noodzakelijk.
Plaats reactie


Copyright 2008 - 2012 | GSMinfo.nl

