HTC Vision gelekt!
Door: Neels de Leeuw
Uit een gelekt testprofiel blijkt dat HTC bezig is met de ontwikkeling van de HTC Vision. Het wordt waarschijnlijk een smartphone met een compleet QWERTY-toetsenbord dat draait op Android.
Kijk hier voor alle HTC Desire prijzen, specificaties of meer info.
Tweakers heeft de hand weten te leggen op een toestelprofiel van HTC. De codenaam van het toestel is 'Vision' maar waarschijnlijk komt de Android met een andere naam in de winkels. Niet alle specificaties zijn duidelijk maar enkele functies en kenmerken zijn wel al bekend. Het valt op dat het profiel veel weg heeft van de HTC Desire. Essentieel verschil is dat de Vision hoogstwaarschijnlijk een QWERTY-toetsenbord krijgt.
Zeker is ook dat het een Android gaat worden, of dit de 2.1 of de zojuist aangekondigde 2.2 versie wordt, is nog niet bekend. Duidelijk is wel dat het scherm een resolutie van 800x480 pixels heeft. Eerder deze week maakte HTC wereldkundig dat het bedrijf meer QWERTY Androids uit wil gaan brengen in Nederland, aldus HTC Benelux-directeur Mark Moons. Na de G1 zijn er namelijk geen HTC Androids met zo'n volledig toetsenbord meer uitgebracht in Nederland.
In het profiel kwamen verder nog codenamen 'LED' en 'Glacier' naar boven. Over deze toestellen is echter geen informatie beschikbaar. Ook afbeeldingen of informatie over een aankondiging van alle genoemde toestellen zijn nog opgedoken.
Bron: tweakers.net
HTC Desire aanbiedingen:
| Gratis bij Tele2 | 300 belminuten € 21,87 p/m | Bekijken |
| Gratis bij T-Mobile met internet | 100 belminuten € 21,83 p/m | Bekijken |
| Gratis bij Tele2 | 200 belminuten € 17,81 p/m | Bekijken |
| Gratis bij T-Mobile met internet | 120 belminuten € 17,06 p/m | Bekijken |
| Gratis bij T-Mobile met internet | 190 belminuten € 21,87 p/m | Bekijken |
Plaats reactie




Copyright 2008 - 2012 | GSMinfo.nl

