'HTC brengt eerste toestel met Windows Phone 7 nog dit jaar uit'

Auteur Door: Neels de Leeuw  Datum 26 maart 2010 om 12:46 - Reacties: 1 reacties

Peter Chou van HTC heeft verklaard dat HTC nog in 2010 een toestel met Windows Mobile 7 uit gaat brengen. Ook vond hij de lage verkoopcijfers van de Nexus One 'geen slechte prestatie'.

Kijk hier voor alle HTC Google Nexus One prijzen, specificaties of meer info.

windows phoneHTC topman Peter Chou verklaarde tegenover Forbes dat HTC gaat proberen nog dit jaar een toestel uit gaat brengen dat draait op Windows Phone 7. Om welk toestel het precies gaat, wilde hij nog niet zeggen maar eerder al berichtte GSMinfo.nl al over geruchten over de Windows 7 upgrade die de HTC HD2 zou gaan krijgen. Peter Chou wilde echter nog geen garanties geven over de officiële datum, in het geruchtencircuit gaat namelijk te ronde dat het OS pas in 2011 te krijgen zou zijn.

Naast dit nieuws ging Chou ook nog in op de verkoopcijfers van de Google Nexus One. In de totaal werden er 135.000 exemplaren verkocht, dit wordt in het algemeen als tegenvallend beschouwd. De topman van HTC vindt dit echter klinkare onzin. Hij beoordeelt de totale afzetcijfers als 'just fine' en vindt het al met al een hele prestatie van Google. Deze uitspraak deed in ieder geval de wenkbrouwen van onze redactie ernstig fronsen.

HTC Google Nexus One aanbiedingen:

Gratis bij Vodafone met internet 300 belminuten € 48,75 p/m Bekijken
Gratis bij Vodafone met internet 300 belminuten € 45,00 p/m Bekijken
Gratis bij Vodafone met internet 300 belminuten € 41,25 p/m Bekijken
Gratis bij Vodafone met internet 200 belminuten € 41,25 p/m Bekijken
Gratis bij Vodafone met internet 425 belminuten € 48,75 p/m Bekijken
Toevoegen Plaats reactie
Gebruiker Peter schreef: 26 maart 2010 om 15:17
Volgens mij krijgt de HD2 helemaal geen update naar WP7. Dit was wel eerst een gerucht, maar uiteindelijk bevestigde microsoft dat dit toch niet het geval was.