Samsung Monte S5620 officieel gepresenteerd!

Auteur Door: Niels Loeffen  Datum 09 februari 2010 om 12:26

De Samsung Monte S5620 werd vandaag door de producent gepresenteerd als een 'betaalbare, volledig touchscreen toestel voor de modebewuste beller.'

Kijk hier voor alle Samsung Monte S5620 prijzen, specificaties of meer info.

Aan het begin van deze maand lekte de Samsung Monte S5620 uit via een Zweedse website. Vandaag kwam Samsung zelf met de officiële Samsung Monte S5620bekendmaking van het nieuwe toestel. Hij past prima in de S-serie van de fabrikant waar onder andere ook de Preston en de Jet toe behoren. Over de eigenschappen was al vrij veel bekend, maar voor de formaliteit nog even alles op een rijtje:

  • TouchWiz 2.0 UI besturingssysteem
  • 3" WQVGA touchscreen
  • HSDPA connectiviteit
  • WiFi
  • GPS
  • Google functies (Latitude, Sync)
  • 3,2 MP camera met gezichtsherkenning, lachdetectie en panaromamogelijkheden

Er werd verwacht dat dit toestel Bada OS zou meekrijgen als besturingssysteem. Dat is er dus niet van gekomen. Op MWC 2010 in Barcelona zal de Samsung Monte S5620 voor het eerst aan de mensen gepresenteerd worden. Over een releasedatum en prijs is nog geen woord gerept.

Samsung Monte S5620 aanbiedingen:

Gratis bij T-Mobile met internet 100 belminuten € 20,27 p/m Bekijken
Gratis bij T-Mobile met internet 180 belminuten € 19,91 p/m Bekijken
Gratis bij T-Mobile met internet 120 belminuten € 15,84 p/m Bekijken
Gratis bij T-Mobile met internet 70 belminuten € 11,78 p/m Bekijken
Gratis bij T-Mobile met internet 240 belminuten € 23,97 p/m Bekijken
Toevoegen Plaats reactie