Gratis Ovi Maps Navigation en een nieuwe Nokia!
Door: Niels Loeffen
Nokia kondigde gratis Ovi Maps Navigation voor haar GPS-toestellen aan. Ook zal op 26 januari een nieuw toestel worden gepresenteerd. Tot nu toe is het gissen wat voor soort mobielte het wordt, maar het tijdstip is opvallend.
Op een door Nokia georganiseerde persconferentie werd aangekondigd dat alle toestellen met GPS na 10 maart standaard Ovi Maps Navigatie meekrijgen. Mobieltjes als de N97 mini, 5800 XpressMusic en de E72 zouden de ondersteuning daarvan al aan boord hebben en vanaf de aangegeven datum zou men het navigatiesysteem gratis kunnen bemachtigen. De dienst zal uitkomen in 74 landen in 46 verschillende talen. In 10 landen is er zelfs verkeersinformatie mogelijk.
Op deze zelfde persconferentie wist men te melden dat er ook een nieuwe Nokia op komst is. Toen jounalisten door gingen vragen greep de PR-man in en kapte het interview af. Met welk soort toestel Nokia op de proppen gaat komen is dus niet bekend. Het tijdstip is echter opvallend, omdat Apple waarschijnlijk een dag later de veelbesproken Apple tablet gepresenteerd zal worden. Ook wordt dan extra informatie over de nieuwe iPhone verwacht. De verwachting is dus dat het nieuwe toestel van Nokia niet erg spectaculair zal zijn, maar wie weet?
Bron: Phonearena
Plaats reactie





Copyright 2008 - 2012 | GSMinfo.nl


Step 2: Select Nokia N97 mini from the dropdown list and download the OviMaps.sisx file to your desktop.
Step 3: Copy the file to your Nokia N97 and use the Filemanager to install it.
Step 4: Follow all the instructions to install the app and you are on your way finding directions for free.
Enjoy!!