Meer nieuws over de Google Phone
Door: Erik Molkenboer
De afgelopen maanden zijn er al veel geruchten over de Google Phone naar boven gekomen en ze worden steeds hardnekkiger. Zo zou nu de naam van het toestel zelfs al bekend zijn: Nexus One.
Deze Nexus One zal worden geproduceerd door HTC en gaat draaien op het nieuwe besturingssysteem Android 2.1. Twitter is wederom één van de belangrijkste bronnen van dit nieuws. Zaterdag verschenen allerlei berichten van Google-werknemers, waaruit bleek dat zij een prototype van de nieuwe telefoon in handen zouden hebben.
Weblog Techcrunch bleek bovendien nog meer informatie te hebben bemachtigd. De Nexus One zal een 3.7 inch AMOLED display hebben, een 5 mp camera, Snapdragon CPU en de mogelijkheid om op vrijwel alle netwerken te kunnen functioneren. Op de onderstaande afbeelding zou het de Nexus One te zien zijn:

Er wordt gezegd dat de Nexus One in januari al op de markt zal worden gebracht. Het wachten is nu op de officiële bevestiging. Hieronder nog een filmpje:
Plaats reactie


Copyright 2008 - 2012 | GSMinfo.nl

