Nokia werkt aan upgrade voor 5800 XpressMusic

Auteur Door: Niels Loeffen  Datum 20 juli 2009 om 13:46

Nokia heeft het nog niet officieel bevestigd, maar alles duidt erop dat ze bezig zijn met een upgrade voor de Nokia 5800 XpressMusic. Nieuwe features zouden onder andere zijn: kinetische scrolling, verbeterde homepage en een betere prestatie van de camera.

Nokia wil verbeteringen aanbrengen op de Nokia 5800 XpressMusic. De meest opvallende verbetering zal waarschijnlijk de kinetische scrolling zijn die al wel aanwezig zijn op de N97 en 5530 XpressMusic (de opvolger van de 5800). Daarnaast zal het beginscherm verduidelijkt worden, ook vergelijkbaar met de N97. Tot slot zal ook de camera onder handen genomen worden.Nokia 5800 XpressMusic

Wanneer de upgrade beschikbaar wordt is niet helemaal duidelijk. Nokia schijnt wel te willen wachten totdat de 5530 XpressMusic overal op de markt is. De 5530 wordt verwacht in augustus. De upgrade zal dan waarschijnlijk ergens in het vierde kwartaal van het jaar uitkomen. Bezitters van de Nokia 5800 XpressMusic weten met dit bericht in ieder geval dat er hard gewerkt wordt aan een upgrade van hun smartphone.

Toevoegen Plaats reactie