Samsung Galaxy S III vanaf april te koop?
Door: Thomas Haenen
Volgens Eldar Murtazin, een bekende Russische techblogger, zal de Samsung Galaxy S III al vanaf april te koop zijn. Samsung's nieuwste vlaggenschip zou lopen op Android 4.0 en een quad-core processor hebben.
Kijk hier voor alle Samsung Galaxy S III 16GB prijzen, specificaties of meer info.
Russische techblogger Eldar Murtazin heeft nieuwe informatie over Samsung's nieuwste vlaggenschip de Galaxy SIII bekend gemaakt. Murtazin heeft het in het verleden vaker bij het juiste eind gehad, en de geruchten die nu vrij zijn gekomen klinken ook vrij betrouwbaar. Het is inmiddels ook een publiek geheim dat de Galaxy S III volgende maand onthuld zal worden op het Mobile World Congress in Barcelona. Toch geven de nieuwe details een vrij goed idee wat we van het toestel kunnen verwachten.
Android 4.0 met TouchWiz
De Samsung Galaxy S III zou lopen op Android 4.0 Ice Cream Sandwich, de nieuwste versie van Google's mobiele besturingssysteem, al zijn er wel enkele aanpassingen gedaan om Samsung's eigen TouchWiz erin te verwerken. Het scherm heeft een HD-resolutie, maar hoe groot is nog onbekend. De camera heeft een flinke upgrade gekregen: de 8 megapixel camera in de Samsung Galaxy S II is vervangen door een camera van 12 megapixel in de S III.
Onthulling op MWC
Of Murtazin het bij het juiste eind heet, zullen we volgende maand te zien krijgen. GSMinfo.nl is aanwezig op Mobile World Congress, en we zullen je eind februari het laatste nieuws brengen over Samsung's plannen voor de komende maanden.
Samsung Galaxy S III 16GB aanbiedingen:
| Gratis bij Telfort | 300 belminuten € 34,00 p/m | Bekijken |
| Gratis bij Telfort | 150 belminuten € 31,00 p/m | Bekijken |
| Gratis bij Vodafone met internet | 200 belminuten € 41,25 p/m | Bekijken |
| Gratis bij Telfort met internet | 150 belminuten € 40,00 p/m | Bekijken |
| Gratis bij Telfort | 500 belminuten € 42,00 p/m | Bekijken |
Plaats reactie



Copyright 2008 - 2012 | GSMinfo.nl

