Samsung overweegt alsnog Android 4.0 voor Galaxy S
Door: Thomas Haenen
Verrassing: de Samsung Galaxy S krijgt misschien toch Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Eerder deze week liet Samsung nog weten dat dat er niet in zou zitten.
Kijk hier voor alle Samsung i9000 Galaxy S prijzen, specificaties of meer info.
De Samsung Galaxy S i9000 heeft niet genoeg ROM- en RAM-geheugen om zowel Android 4.0 Ice Cream Sandwich als Samsung's eigen TouchWiz UI aan te kunnen. Althans, dat was wat Samsung dit weekend gaf als reden voor het niet updaten van de Galaxy S. Android-fanaten waren vanzelfsprekend teleurgesteld door het nieuws: liever Android 4.0 zonder TouchWiz, dan Android 2.3 mét TouchWiz, zo was hun redenering. Na al het rumoer heroverweegt Samsung nu de mogelijkheid om de Galaxy S te updaten, zo meldt TheVerge.
Update nog niet gegarandeerd
Let wel: de update is hiermee nog allerminst gegarandeerd. Samsung zegt te onderzoeken wat voor manieren er zijn om alsnog Android 4.0 op de Galaxy S te stoppen, en het kan nog wel even duren voordat we hier meer duidelijkheid over hebben. Hetzelfde geldt overigens voor de 7 inch versie van de Galaxy Tab. Twee Samsung-smartphones krijgen in ieder geval wel Android 4.0-updates: de Galaxy S II en Galaxy Note, begin 2012.
Samsung i9000 Galaxy S aanbiedingen:
| Gratis bij T-Mobile met internet | 600 belminuten € 44,62 p/m | Bekijken |
| Gratis bij T-Mobile met internet | 450 belminuten € 36,16 p/m | Bekijken |
| Gratis bij T-Mobile met internet | 150 belminuten € 40,79 p/m | Bekijken |
| Gratis bij T-Mobile met internet | 420 belminuten € 37,46 p/m | Bekijken |
| Gratis bij T-Mobile met internet | 300 belminuten € 29,96 p/m | Bekijken |
Plaats reactie
gb
06 april 2012 om 15:31
Sub 072
03 januari 2012 om 09:24


Copyright 2008 - 2012 | GSMinfo.nl

