'Samsung Galaxy S kan Android 4.0 niet aan'
Door: Thomas Haenen
Ben je een bezitter van een Samsung Galaxy S en zat je te hopen op een update naar Android 4.0 Ice Cream Sandwich? Helaas, volgens Samsung past de update in combinatie met TouchWiz niet op je smartphone.
Kijk hier voor alle Samsung i9000 Galaxy S prijzen, specificaties of meer info.
De Samsung Galaxy S zal geen Android 4.0 Ice Cream Sandwich-update krijgen, zo meldt SamsungTomorrow. Volgens het Koreaanse bedrijf beschikt de Galaxy S niet over genoeg RAM en ROM om zowel Android 4.0 als TouchWiz aan te kunnen. TouchWiz is Samsung's eigen versie van de Android UI en biedt enkele extra functies. Het zou bovenop Android 4.0 komen te liggen.
Wel update voor Nexus S
Het nieuws is opvallend te noemen, want Samsung's eigen Nexus S krijgt wél een Android 4.0 update. Dat toestel beschikt over vergelijkbare specificaties, maar heeft geen TouchWiz en kan de update dus wel aan. De Galaxy S updaten en dan maar TouchWiz weglaten is volgens Samsung geen optie, aangezien TouchWiz aanwezig is om de gebruikservaring te verbeteren en dus volgens Samsung essentieel is.
Ook geen update voor Galaxy Tab
Tegelijkertijd maakte Samsung bekend dat ook de 7 inch versie van de Galaxy Tab geen Android 4.0-update zal ontvangen. Ook dat tablet zou over niet genoeg ROM en RAM beschikken om zowel TouchWiz als Ice Cream Sandwich aan te kunnen. Mocht je een Samsung-smartphone met Android 4.0 update willen aanschaffen, ga dan voor de Galaxy S II en Galaxy Note. Beide toestellen ontvangen begin 2012 de update.
Samsung i9000 Galaxy S aanbiedingen:
| Gratis bij T-Mobile met internet | 600 belminuten € 44,62 p/m | Bekijken |
| Gratis bij T-Mobile met internet | 450 belminuten € 36,16 p/m | Bekijken |
| Gratis bij T-Mobile met internet | 150 belminuten € 40,79 p/m | Bekijken |
| Gratis bij T-Mobile met internet | 420 belminuten € 37,46 p/m | Bekijken |
| Gratis bij T-Mobile met internet | 300 belminuten € 29,96 p/m | Bekijken |
Plaats reactie



Copyright 2008 - 2012 | GSMinfo.nl

