Update Android ICS voor Xperia Arc S, Neo V en Ray eind maart 2012, andere Xperia's iets later
Door: Niels Loeffen
Sony Ericsson heeft haar planning bekendgemaakt voor de release van haar Android 4.0 ICS updates voor Xperia-toestellen. De updates komen iets later beschikbaar dan aanvankelijk werd gedacht.
Kijk hier voor alle Sony Ericsson Xperia Ray prijzen, specificaties of meer info.
Eind november wist redacteur Thomas al te melden dat alle Xperia-toestellen een update zouden krijgen naar Android 4.0 rond maart. Destijds kwam het nieuws van de Facebook pagina van de marketing manager van Sony Ericsson Italië. Vanaf heden staat ook op de SE's Product Blog dat de betreffende toestellen een update gaan krijgen naar het nieuwe Android platform. De Arc S, Neo V en Ray zijn als eerste aan de beurt. Daarna volgt de rest van de Xperia-serie.
Planning releases Android 4.0 updates Sony Ericsson
- Sony Ericsson Xperia Arc S (eind maart/begin april)
- Sony Ericsson Xperia Neo V (eind maart/begin april)
- Sony Ericsson Xperia Ray (eind maart/begin april)
- Sony Ericsson Xperia Arc (eind april/begin mei)
- Sony Ericsson Xperia Play (eind april/begin mei)
- Sony Ericsson Xperia Neo (eind april/begin mei)
- Sony Ericsson Xperia Mini (eind april/begin mei)
- Sony Ericsson Xperia Mini Pro (eind april/begin mei)
- Sony Ericsson Xperia Pro (eind april/begin mei)
- Sony Ericsson Xperia Active (eind april/begin mei)
- Sony Ericsson Live with Walkman (eind april/begin mei)
Gefaseerde uitrol

De updates zullen over een periode van enkele weken gefaseerd worden uitgerold. Ook kan het tijdstip van ontvangst voor mensen met hetzelfde type toestel verschillen. De update wordt zowel over-the-air (OTA) aangeboden als via de PC companion. Wat je na het downloaden te wachten staat bekijk je in ons artikel over de features van Android 4.0.
Sony Ericsson Xperia Ray aanbiedingen:
Plaats reactie





Copyright 2008 - 2013 | GSMinfo.nl


Zit al tijden te wachten op die update. Het schijnt dat de update er in andere delen van de wereld allang zijn voor de LT15i. Maar hier in NL weer eens niet.
Ben al jaren een SE fan en heb alle smartphones vanaf de P800 gehad. Maar dit is echt über ellende. Komt dit nou door de overgang naar Sony of is het gewoon nalatigheid? Ze mogen wel snel komen anders word mijn phone gewoon met een custom rom geinstalleerd. Dat kan ook nooit de bedoeling zijn van Sony.
Voor dat ik de update krijg van Android 4.0
Ik heb n Sony Ericsson arc lt15i.
Er staat eind april begin mei.
Dat is eigenlijk tot de 16 mei
Pff kijk iederedag voor update via tel en laptop maar me toestel is up to date.
Nou ik wacht het wel Af gr rick