Klok op veel HTC's loopt tien minuten voor!

Auteur Door: Niels Loeffen  Datum 27 mei 2011 om 13:50 - Reacties: 7 reacties

Veel klokjes op HTC's staan vanaf vanochtend tien minuten voor. Een vreemde situatie die uit het niets lijkt te zijn gekomen. HTC reageerde op dit vreemde voorval.

Klok HTCVanaf vanochtend kwamen er via Twitter berichten binnen dat mensen met een HTC plotseling tien minuten te vroeg op hun werk aankwamen of tien minuten te vroeg op het station kwamen om hun trein te pakken. Ook de HTC Wildfire die wij op kantoor hebben liggen loopt tien minuten voor. Uit de reacties op Twitter blijkt dat het probleem zich niet alleen voordoet op de Wildfire, maar ook op andere toestellen van de fabrikant. Klinkt gek, en dat is het ook! Het feit is namelijk dat de klok op HTC toestellen uit het niets tien minuten vooruit is gezet. HTC is op de hoogte van het probleem en heeft er een heus statement voor uitgegooid:

"It has come to our attention that certain HTC handsets appear to be showing the wrong time this morning. We would like to reassure you that we are currently working to rectify this and will have an update for you shortly. We apologise for any inconvenience that this may be causing"

HTCHTC zelf zegt op dit moment niet te weten waar het probleem precies vandaan komt. Het feit dat er een update uit zal komen duidt erop dat het om een bug gaat in de software. Handmatig kun je natuurlijk je tijd gewoon aanpassen, maar erg praktisch is deze situatie natuurlijk niet. Een leuk geval in deze context is dat we in een eerder stadium al opmerkte dat het op foto's van HTC altijd 8 over 10 is. Eerder had ook Apple wat problemen met de klok op haar iPhone. Op 1 en 2 januari functioneerde de eenmalige iPhone-wekker niet. 

Heb jij een HTC en is bij jou ook de tijd vooruit gezet? Laat het ons weten! We zijn natuurlijk ook geïnteresseerd in vreemde of leuke situaties als gevolg van deze bug!

Toevoegen Plaats reactie
Gebruiker Kelly schreef: 06 juli 2011 om 12:46
Net als bij Jan loopt mijn HTC Desire Z met Vodafone abo ook sinds een paar dagen een minuut of 4 achter. Gisterochtend rond 7 uur sprong de tijd weer goed, maar daarna was het weer mis. Nu maar handmatige tijd, dat gaat goed tot dusver. Misschien Vodafone-probleem?
Gebruiker Jan schreef: 06 juli 2011 om 10:57
Bij mij loopt de klok op mijn Desire Z nu al een paar dagen ± 4 minuten achter!!?? Vodafoon abo.
Gebruiker Jeroen schreef: 27 mei 2011 om 21:19
Niks van gemerkt op mn HTC Hero.... Zal waarschijnlijk alleen nieuwere modellen betreffen.
Gebruiker Henk schreef: 27 mei 2011 om 20:52
Ja, ik heb een HTC Desire en daar staat de tijd nu ook 10 minuten vooruit. Had het niet eens door. Hoop dat het snel gefixed word.
Gebruiker Brian schreef: 27 mei 2011 om 19:40
Schrok me kapot vanmiddag. Ga namelijk altijd 10 minuten voordat ik moet beginnen naar mn werk. dus het was al tijd bij mij. was dus niet zo. Lastig probleem hoop dat ze het snel oplossen. Dit kan ik ze wel vergeven ;)
Gebruiker Roger schreef: 27 mei 2011 om 16:12
Ja, precies!

Beter 10 minuten voor dan 10 minuten achter. Als je dan nog te trein mist ben je wel echt kansloos laat
Gebruiker Ivar schreef: 27 mei 2011 om 16:02
Tot ik er achter kwam vond ik het eigenlijk wel heel handig. Normaal ben ik altijd te laat, nu was ik vanmiddag eens een keer op tijd op een afspraak :)

Gerelateerde toestellen

HTC Wildfire
HTC Wildfire Momenteel niet verkrijgbaar Bekijk specs
HTC Wildfire S
HTC Wildfire S Prijzen: € 0,00 tot € 247,99 Vergelijk prijzen
HTC Desire S
HTC Desire S Prijzen: € 0,00 tot € 356,44 Vergelijk prijzen

Gerelateerde artikelen

Recente artikelen

GSMinfo.nl nieuws volgen


Over GSMinfo.nl